„Satori” – Radykalne Wybaczanie – gra

Moc Radykalnego Wybaczania może być doświadczana na wiele różnych sposobów, jednak gra „Satori” jest z pewnością najmniej stresującą a jednocześnie skuteczną formą doznania jego oddziaływania. Jest to gra planszowa przeznaczona dla 2-5 osób, lecz jej uzdrowicielskie działanie jest odczuwane także podczas gry indywidualnej. Grając w „Satori” można uzyskać niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia oraz tego, co się z nami dzieje w danym momencie.

Twórca gry, Colin Tipping, jest nagradzanym autorem prac z dziedziny terapii, znanym w Polsce dzięki książkom „Radykalne Wybaczanie”, „Radykalne Samowybaczanie” czy „Radykalna Manifestacja Marzeń”. Gra została wymyślona przez Colina a następnie zaprojektowana przez niego i jego żonę.

Bardzo się zdziwisz, gdy zobaczysz i doświadczysz, że udział w grze „Satori” rzeczywiście umożliwia Ci wybaczenie sobie i innym – osiągnięcie tego w taki sposób może się wydawać nieprawdopodobne. Po zakończeniu gry zapewne poczujesz ulgę oraz doznasz zupełnie nowego wymiaru wolności i wewnętrznego spokoju.

W Satori możesz zagrać stacjonarnie w Liverpool lub online, na sesji indywidualnej, podczas której będziesz jedynym graczem, co może pozwolić Ci na większą otwartość i szczerość, przede wszystkim wobec samego siebie. Do sesji online potrzebujesz jedynie własnej kostki do gry.

Cena:
stacjonarnie grupowo: 45GBP/osobę (2-5 osób)
sesja indywidualna z grą: 35GBP za pierwszą godzinę, każda następna rozpoczęta godzina + 20GBP
Czas gry jest zróżnicowany – zależny od ilości osób grających i głębokości procesów.

zdjęcie własne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close