Dla przypomnienia

‎”zawsze jest wyjście. I to niejedno. Przypomnij sobie muchę na szybie, która nie widzi otwartego lufcika. Należy tylko unikać nieprzemyślanych gwałtownych ruchów. Optymalne wyjście znajdzie się od razu, gdy tylko obniżysz poziom ważności i uwolnisz się spod wpływów destrukcyjnego wahadła, które nie pozwala spokojnie żyć.”

[Transerfing Rzeczywistości tom 1]

Czasem wystarczy wyciszyć logiczny umysł, odnaleźć nić łączącą serce z duszą i posłuchac jej szeptu. Dlatego w Totalnej Biologii bardzo ważne jest odsunięcie na bok logicznych wyjaśnień i wsłuchanie się w ciało…. Ono przechowuje wszystkie nasze wspomnienia, odczucia, emocje, traumy. Nawet gdy na świadomym poziomie nic nie pamiętamy, w ciele zawsze jest ślad prowadzący do odczutego doświadczenia, które warunkuje miejsce i moment pojawienia się choroby czy dolegliwości.

Ciało zawsze wie… ciało zawsze odpowiada… bólem, dyskomfortem, spięciem, rozluźnieniem, zamrożeniem.

Zawsze jest wyjście… zawsze jest sposób odnalezienia tej wątłej nici łączącej zapomniane doświadczenie z przeszłości z chwilą obecną. Wystaczy sobie pozwolić i pozwolić ciału na prowadzenie… i nauczyć się jego słuchać i odczytywać sygnały…

Obraz Arek Socha z Pixabay 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close