Praktyka Colemana uwalniająca od konfliktów

Zamierzam być całkowicie szczery/szczera w mojej intencji usunięcia wszelkiego oporu, sabotażu, blokad, dystansu, buntu, rozpaczy, dewaluacji, obrzydzenia, fizycznego dyskomfortu, mdłości, bólu głowy i czerni.

Zamierzam pozbyć się swojej niecierpliwości, gniewu, porównań z innymi, samokrytyki, urazy wobec innych, wobec wszystkiego, wobec siebie.

Zamierzam pozwolić, by wszystkie rany, lęk przed truciznami i wadami, brak pewności siebie, obawy, nie moja energia oraz korzyści z utrzymywania moich schorzeń – we wszystkich moich komórkach, całym organizmie, przestrzeni osobistej i moim pierwotnym źródle energii – opuściły mnie.

Zamierzam umożliwić obecność wszystkim moim uczuciom, zamierzam otworzyć dostęp do całego mojego ciała i wszystkich emocji, abym mógł/mogła je wyleczyć i wyzdrowieć, dojrzeć do swojego wieku i w pełni połączyć z moją istotą wszystkie części, które zostały oddzielone, ukryte lub zawieszone w czasie.

Jednocześnie umożliwić mojemu ciału bezpieczne i optymalne usunięcie odpadów, łagodne zagojenie wszystkich ubytków, uleczenie mózgu i naczyń krwionośnych, uwolnienie się od wszelkich zatorów, ucisków, silnych infekcji, obrzęku i rozkładu tkanek.

Jednocześnie zastępując to wszystko światłem, otwierając dostęp do całości mojego ciała i umysłu, oddam się całkowicie odliczaniu i nie przerwę go, póki moją cyfrą leczenia nie będzie już na zawsze „zero”.

I będę miał/miała powyższą intencję za każdym razem, gdy pomyślę lub wypowiem hasło, a moje hasło brzmi………

Ten proces opisał Stephen M. Coleman w oparciu o swoją pracę nad koncepcją BSFF (Be Set Free Fast – Uwolnij się szybko)Stephen M. Coleman zgłębił tajniki Totalnej Biologii pod okiem dr Gilberta Renaud w San Fransisco. Jego klienci doskonale reagowali na stosowane przez niego techniki Recall Healing. Wielu z nich wyleczyło się z poważnych schorzeń, wykorzystując opisany tutaj proces uwalniania się od konfliktów.

Ja w swojej praktyce dokładam jeszcze formę czasu teraźniejszego… np. „zamierzam być i jestem całkowicie szczera”… itd. Jakoś mocniej to do mnie przemawia 🙂

Obraz Gerd Altmann z Pixabay 

Autorem tekstu w tej formie i treści prawdopodobnie jest Gilbert Renaud. Prawdopodobnie, gdyż nie jestem w stanie przypomnieć sobie skąd pochodzi. Miałam to zapisane w zeszycie od Recall Healing, ale nie mam pewności, czy pochodzi w warsztatów czy z innego źródła. W żaden sposób nie przypisuję sobie autorstwa 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close